Mám problém s driekovou chrbticou?

Zodpovedané
5. máj 2024

Dobrý deň,

mám neskutočné závrate, cítim hučanie a šuštanie v ušiach, tŕpnutie prstov, bolesti a kŕče v nohách. Som po operácii krčnej chrbtice, mám menené 3 platničky 8.12.2022.

Mám problém s driekovou chrbticou?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo Vašom prípade je nutné vyhľadať pomoc odborníkov - fyziatra/neurológa a ďalej postupovať na základe odborných vyšetrení.

Odporúčame tiež vyhľadať pomoc fyzioterapeuta a začať s pravidelným cvičením pod odborným dohľadom. Podľa uvedenej fotografie máte problém s driekovu chrbticou skoro vo všetkých úsekoch.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk